ממליצים

ממליצים2017-01-04T10:30:17+00:00
מרכז יום לקשיש קרית גת

לנעה וחן המקסימות, תודה רבה על תרומתכן המיוחדת למרכז יום לקשיש 'מולדת' בחגיגות חג הפורים 2016. בזכותכן היה לנו קרנבל פורים משגע. תודה על האנרגיות החזקות והקצב. תודה על הריקוד המוזיקה והתנועה. תודה על הרגישות, הסבלנות והאהבה לקשישים. תודה על ההשקעה והכשרון. היה צבעוני, סגנוני וכיף גדול.
נועה את מדהימה.. תמשיכי לשמח..
בהצלחה בכל..

שולה מנהלת ב"מולדת" – מרכז יום לקשיש קרית גת

לארועי בת /בר מצווה קחו רק את 3 מקלות!!!! אין עליהם!! יש להם אנרגיות מטורפות….נותנים את כל הנשמה על מנת שהארוע יהיה מושלם!!! עם סבלנות אין קץ ותמיד עם חיוך על הפנים. בבת מצווה של בתי שיראל נועה הרימה לנו את הארוע…עד שאנשים אמרו לי שהיא גרמה לבת מצווה להיות מיוחדת וברמה גבוהה. בקיצור שווה שווה כל שקל, אחת הבחירות המוצלחות שעשיתי.

בעקבות בת המצווה הבאנו אותם גם להפעלת הילדים לפורים והילדים פשוט לא הפסיקו לנוע לתופף לרקוד ולהנות המפעילות הפעילו אותם עם המון סבלנות ואנרגיות חיוביות .

סימה ממליצה על אירוע בת מצווה והפנינג פורים בבית הכנסת שהגיע בעקבותיו

סימה ממליצה
עריית באר שבע

‏בתאריך 1.4.12 התקיימה הרמת כוסית של עובדי משאבי קהילה באגף הרווחה של עיריית באר שבע, וכחלק מהמפגש הזמנו את נועה הלוי שתנחה סדנת תיפוף חוויתית.

מטרת המפגש היתה הנאה והתנסות חוויתית, ואכן נועה גרמה לאווירה נעימה באולם ע"י כך שמיד שברה את הקרח וצירפה את כל הנוכחים, צעירים יותר ופחות, בסדנה. לרגע שוב כולם נזכרו לשם מה התכנסנו וכמה חשובה ותורמת האווירה החיובית בין העובדים ובמיוחד לאור חג הפסח הקרב.

נועה הביאה עימה נועם ואור, אנרגטיות ורוח קלילה כששיתפה את הנוכחים בתיפוף גוף ותיפוף על מקלות כולל שימוש באביזרים נלווים כמו דרבוקה ותוף מרים. לקראת סוף הסדנה הפעילה נועה מקצב מוזיקלי של שיר קיצבי במערכת שמע, וסחפה את כל העובדים לריקוד ותיפוף במעגל עפ"י המקצב.

לסיכום, נועה היא מנחה מקצועית, אנרגטית, כריזמטית, חיובית ואחראית. היא התמידה לאורך כל הסדנה במשימה – לגרום לעובדים שהתכנסו לרגע אחד של חיוך – ואכן עמדה במשימה בהצלחה רבה. אני ממליצה בהחלט להביא את נועה הלוי לאירועים ומפגשים בתוך חברה, ימי גיבוש ועוד.
בטוחני שאצור איתה קשר בהמשך ואביא אותה בשמחה למפגשים נוספים של העובדים.

אתי כהן, מנהלת הרווחה ומנהלת משאבי קהילה

נועה הלוי היא מתנדבת חוש"ן וותיקה ומסורה בחוש"ן – חינוך ושינוי- מרכז החינוך וההסברה של הקהילה הגאה בישראל.

לפני מספר שנה פנתה נועה למנכ'לית הארגון דה אז בטענה שלא שומעים ולא רואים את הארגון הנפלא הזה במצעדי הגאווה והציעה לשפר את המצב.

המנכ'לית נתנה את בירכתה ומאז ועד היום צועדת נועה עם הצוות שלה בראש מתנדבי ומתנדבות הארגון, כשכולן מצוידות בתופים, במגפון ובעיקר בהרבה שמחה ואנרגיה סוחפת.

תודה לך נועה על שהפכת את חוש'ן לגוש וורוד חי ובועט במערך העשייה הארצי בכלל ובמצעדי הגאווה בפרט, כן ירבו נשים כמוך

מנכלית חוש"ן – יהלי בן עמי ויטנברג

סימה ממליצה