לילך: "לא אשכח את היום שראינו את צוות 3 מקלות במופע רחוב. הבן שלי היה בסך הכל בן 10 וכבר החליט שאתכן רוצה לבר המצווה
אחרי שלוש שנים חיפשנו אתכן דרך הפייס לא זכרנו את שמכם.
אך הפלא ופלא הבן שלי פתאום שלף את השם
״שלוש מקלות״. מהרגע ששוחחנו ישר נדלקנו
ושלושת מפגשי החזרות הוציאו תוצאה מדהימה ומקצועית .
ההופעה הייתה מושלמת והמוזיקה בעננים .
כולם השתגעו אהבו ושמחו והרבה בזכותכן
תודה על הכל.

משפחת יעקבי חגגה עם 3 מקלות בר מצווה פי 3 !
גם DJ, גם מופע עם ילד בר המצווה וגם מופעי – "הבום של המסיבה"

סימה האסלם היא הממליצה מס 1 שלנו חגגה עמנו 2 אירועי בת מצווה ל 2 בנותיה כשבכל אחד מהם יצרנו יחד קטע מיוחד מופע חברות ומשפחה והרמנו את המסיבה עם מופע "הבום של המסיבה"

סימה :" תהליך העבודה אפשר לנו להיות יצירתיים ולבחור את המוסיקה ותוכן המופע. התהליך כייפי ומגבש ולכן באירוע השני צירפנו גם את החברות שלי (האמהות:) לריקוד ועשינו לכולם הפתעה כפולה!
באירוע הראשון הלכנו על מופע שהבנות למדו ממש בשעה אחת לפני תחילת האירוע ובפעם השנייה כבר התכוננו עם כמה חזרות מראש כדי לתת שואו מפתיע .
מופעי החברות נותנים ערך מוסף ותוכן לחוויה ולאירוע וזו מזכרת מהממת ! ותיפוף ברחבה באמת עושה בום למסיבה , וגורם לכולם להשתולל ולהיכנס לאנרגיות מטורפות.
ממליצה בחום ויש כבר כמה חברות שמימשו את ההמלצה ונהנו מאוד :)

משפחת אמסלם חגגה בת מצווה לבנות איילה ושיראל.

סימה ממליצה

פנינו אל נעה על מנת שתעשה עימנו "נאמבר" משפחתי לבר מצווה של ביננו עמיחי. חייבת לציין שהייתה חוויה מדהימה- גם התהליך וגם התוצאה הכל נעשה בכיף, בחיוך, בלי לחץ של מצליח/לא מצליח. ותוך כדי התהליך צחקנו, נהננו והתגבשנו כמשפחה. ההופעה באירוע הייתה מקסימה, האורחים הופתעו ונהנו מהמקצב, והכל תחת שרביט המנצחים של נועה המדהימה. אין לי מילים. ממליצה בחום❤

משפחת דורון

לנעה וחן המקסימות, תודה רבה על תרומתכן המיוחדת למרכז יום לקשיש 'מולדת' בחגיגות חג הפורים 2016. בזכותכן היה לנו קרנבל פורים משגע. תודה על האנרגיות החזקות והקצב. תודה על הריקוד המוזיקה והתנועה. תודה על הרגישות, הסבלנות והאהבה לקשישים. תודה על ההשקעה והכשרון. היה צבעוני, סגנוני וכיף גדול.
נועה את מדהימה.. תמשיכי לשמח..
בהצלחה בכל..

שולה מנהלת ב"מולדת" – מרכז יום לקשיש קרית גת

מרכז יום לקשיש קרית גת
עריית באר שבע

‏בתאריך 1.4.12 התקיימה הרמת כוסית של עובדי משאבי קהילה באגף הרווחה של עיריית באר שבע, וכחלק מהמפגש הזמנו את נועה הלוי שתנחה סדנת תיפוף חוויתית.

מטרת המפגש היתה הנאה והתנסות חוויתית, ואכן נועה גרמה לאווירה נעימה באולם ע"י כך שמיד שברה את הקרח וצירפה את כל הנוכחים, צעירים יותר ופחות, בסדנה. לרגע שוב כולם נזכרו לשם מה התכנסנו וכמה חשובה ותורמת האווירה החיובית בין העובדים ובמיוחד לאור חג הפסח הקרב.

נועה הביאה עימה נועם ואור, אנרגטיות ורוח קלילה כששיתפה את הנוכחים בתיפוף גוף ותיפוף על מקלות כולל שימוש באביזרים נלווים כמו דרבוקה ותוף מרים. לקראת סוף הסדנה הפעילה נועה מקצב מוזיקלי של שיר קיצבי במערכת שמע, וסחפה את כל העובדים לריקוד ותיפוף במעגל עפ"י המקצב.

לסיכום, נועה היא מנחה מקצועית, אנרגטית, כריזמטית, חיובית ואחראית. היא התמידה לאורך כל הסדנה במשימה – לגרום לעובדים שהתכנסו לרגע אחד של חיוך – ואכן עמדה במשימה בהצלחה רבה. אני ממליצה בהחלט להביא את נועה הלוי לאירועים ומפגשים בתוך חברה, ימי גיבוש ועוד.
בטוחני שאצור איתה קשר בהמשך ואביא אותה בשמחה למפגשים נוספים של העובדים.

אתי כהן, מנהלת הרווחה ומנהלת משאבי קהילה

נועה הלוי היא מתנדבת חוש"ן וותיקה ומסורה בחוש"ן – חינוך ושינוי- מרכז החינוך וההסברה של הקהילה הגאה בישראל.

לפני מספר שנה פנתה נועה למנכ'לית הארגון דה אז בטענה שלא שומעים ולא רואים את הארגון הנפלא הזה במצעדי הגאווה והציעה לשפר את המצב.

המנכ'לית נתנה את בירכתה ומאז ועד היום צועדת נועה עם הצוות שלה בראש מתנדבי ומתנדבות הארגון, כשכולן מצוידות בתופים, במגפון ובעיקר בהרבה שמחה ואנרגיה סוחפת.

תודה לך נועה על שהפכת את חוש'ן לגוש וורוד חי ובועט במערך העשייה הארצי בכלל ובמצעדי הגאווה בפרט, כן ירבו נשים כמוך

מנכלית חוש"ן – יהלי בן עמי ויטנברג

סימה ממליצה