"הנה סודי והוא פשוט מאוד: אין לראות את הדברים היטב אלא בלב בלבד" (מתוך "הנסיך הקטן")

אנחנו מאמינים בעשייה מתוך חיבור ואהבה שתמיד נמצאים בכל דבר אותו אנו עושים. האנשים איתם אנו עובדים משקפים לנו את האמונה הזו כשהם מתארים את האנרגיה שנשארת אצלם מאיתנו כתחושה של עשייה מכל הלב.

3 מקלות הוקמה כדי להיות בית ל-3 תחומי העשייה האהובים עלינו: הפקת אירועים, מופעים וסדנאות.

במהלך השנים צברנו נסיון רב בתחומים אלו כאמני במה בתחום הקצב והתנועה, כמפיקי אירועים ומופעים וכמנחי ויוצרי סדנאות. כל תחום מהתחומים הללו הוא עולם בפני עצמו והמכנה המשותף בין כולם הוא החוויה שלכם – שתמיד עומדת מול עינינו.

מה זה 3 מקלות?

זהו שם של משחק ילדים, זוהי תחרות קפיצה לרוחק תוך ניתור בין 3 מקלות המונחים על האדמה. המטרה היא להרחיק כמה שיותר מעבר למקל השלישי ומי שקובע את שיא המרחק הוא המנצח. המשחק הזה מסמל בהרבה מובנים את מי שאנחנו, מה שחשוב בו זו היכולת והשאפתנות של הקופץ להיות תמיד הכי טוב שהוא יכול ולקבוע שיא חדש בכל פעם ופעם.

המקלות הם הציפיה של מי שאנחנו פוגשים – הקהל, ילדת היומולדת, משתתפי הסדנאות או המשפחה שאנו מפיקים עבורה אירוע, ואנחנו תמיד נשאף להגיע מעל ומעבר למצופה וליצור חוויה משמעותית ואנרגיה שתישאר אתכם גם אחר כך.

2 מקלות תיפוף הם כלי מרכזי שלנו בעולם הקצב, והמקל השלישי? זהו הערך המוסף, האלמנט הייחודי לנו שתמיד תמצאו בכל אחד מתחומי העשייה. תמיד נביא את הצבע הייחודי שלנו לדבר כי חשוב לנו לעשות מתוך חיבור ומתוך הלב. נעבוד תמיד עם הכלים והתחומים המחוברים אלינו, נהיה הכי אנחנו והכי טובים שאפשר.

בתחומי המופעים והסדנאות אנו יוצרים אנרגיה ומעוררים שמחה. אנחנו מודים על הזכות והיכולת שלנו לשפר את מצב הרוח, לאוורר משגרת היום יום, לרגש, למלא באנרגיה, להגשים חלום, לייצר קירבה שחרור וכיף.

תחום הפקת האירועים מחייב יכולות גבוהות של ניהול, תכנון ולוגיסטיקה ואנו מביאים עמנו את הנסיון הזה גם מהשטח כמפיקי אירועים רבים ומגונים וגם כבעלי ידע אקדמי בתחומי הניהול והפנאי. בשל היותנו גם אנשי במה וסדנאות, מוטיב חווית המשתתפים באירוע תמיד יקבל ביטוי בצורה המיטבית.

השילוב בין 3 התחומים: הפקת אירועים, מופעים וסדנאות מאפשר לנו להציע גם את הפקת האירוע וגם את התכנים החוויתים שיופיעו בו, כך שאנו מרכזים את מגוון המופעים תחת קורת גג אחת.

הקוד האתי שלנו: עשייה בשמחה ומכל הלב.

שלום לכולם :)

noa-halevi3 מקלות הוא בית של אמנים, מוסיקאים, רקדנים, מנחי סדנאות, מפעילים, ומפיקים שעובדים יחדיו בחדוות עשייה ויצירה. את הבית הזה הקמתי כדי להגשים את החלומות היצירתיים שלי. אז הנה כמה מילים עלי:

שמי נועה הלוי ומגיל שנתים התלתי לתופף על הסירים של אמא במטבח. בהמשך למדתי לנגן על סט תופים ואני בוגרת הסטודיו של אהרל'ה קמינסקי.

בצבא שירתתי כקצינת לוגיסטיקה בגדוד הצנחנים 202 במהלך האינתיפאדה השנייה ופיקדתי על הדרכת קצונת החייל היעודית .כיום סגן במי'ל.

כאמנית קצב ותנועה בלהקת "טררם" בין השנים 2004-2009 הופעתי והפעלתי קהלים במאות מופעים על במות בארץ ובעולם. כמפיקת המופעים של הלהקה בין השנים 2007-2009 הייתי מעורבת בעשרות רבות של הפקות: פסטיבלים, אירועי חברה , אירועי קד"מ, ואירועים פרטיים.

אני בעלת תואר ראשון בניהול ותיירות מאוניברסיטת בן גוריון.

מפיקת אירועים במחלקת התרבות בעיריית רמת השרון בין השנים 2010 -2011 ובתוכם – 2 אירועי עדלאידע, פסטיבלים עירוניים, ימי עצמאות, פסטיבל שבועות, פסטיבל היין, שדרות אומנות, אירועי הקיץ לילדים ולנוער, מופעים הצגות ואירועי העיר השונים.

2012-2016 – בעלים משותפת של beat4it – עולמות תוכן בקצב – www.beat4it.com ומפיקת אירועים וטקסים.

2015-2016 – בוגרת לימודי אימון הוליסטי במכללת רידמן – מאמנת בהתמחות.
בעלים של 3 מקלות – הפקת אירועים, מופעים וסדנאות.