קצב זה מדבקכוכב הרוק מבצע את הפזמון האהוב בשירה ותופים, הקהל מצטרף מייד ומתחיל למחוא כפיים בקצב , אחד אחרי השניה סוחפים זה את זו והופכים לפעמה אחת עוצמתית בקצב אחיד.

מה יש בו בקצב שגורם לנו להידבק בו כל כך מהר ובהתלהבות?

האדם הבין את סגולות הקצב והמוסיקה ככלי להשפעה על אנשים הרבה לפני שהוכיחו זאת המחקרים בני דורנו, המעידים על קשר ישיר בין מוסיקה וקצב לתגובה גופנית של הלב המוח והגוף כולו. אנו מושפעים ממוזיקה ברמה המנטלית וברמה הפיזית וההשפעה היא גם מיידית וגם בעלת השלכות עתידיות.

משחר ההיסטוריה אנו עדים לקיומו של תוף המוביל קבוצת אנשים , בחגיגות שמחה, בטקסים וכחלק מחיי יום יום של תרבויות שונות. לא משנה אם זה באפריקה על תופים שעשויים מגזע עץ ועור, או באירופה על תופי מצעד, לקצב יש 2 תפקידים עוצמתיים: השפעה על האנשים המאזינים ויצירת איחוד וחיבור ביניהם כתוצאה מההשפעה הזו.

כיום אחד ממקומות הבילוי האהובים הוא מופעי מוסיקה. אמנים חולקים את כשרונם וסגנונם המוסיקלי עם הקהל שמגיע פיזית לשמוע אותם. אז בעצם בשביל מה לנו? אם אפשר היום בלחיצת כפתור לשמוע כל מה שנרצה?

כדי להרגיש. אנחנו רוצים להרגיש ולחוות בעוצמה,  ומה שגורם לעוצמה הזו הוא הקבוצה ששומעת ביחד ומושפעת ביחד מאותו ביצוע חי.

במוסיקה יש סגנונות שונים וכל אחת ואחד מתחברים לעולם תוכן אחר אך מה שמשותף לכולנו בצורה הבסיסית ביותר זה הקצב.

מופע תיפוף הוא מופע שמרכזו הוא קצב ואליו חוברים סוגי אומנות נוספים כמו, תנועה, שירה, משחק ועוד. זהו מופע שמדבר בשפה בינלאומית ולא צריך הכנה, ידע, הרגל, או כל התאמה כלשהי כדי להתחבר אליו מייד.

מופע תיפוף קיים בתרבויות רבות ואצלנו ב 3 מקלות מופעי במה זו דרך חיים, להפיק קצב מתופים וכלי הקשה מפתיעים באנרגיה שמחה ומתפרצת.

הקצב מדבר ומדבק,זהו תדר אנרגטי שמועבר מייד לקהל ומכניס אותו להלך רוח המתאים למהירות לעוצמה ולסגנון. כאשר הקצב הוא הדומיננטי הקהל חווה עוצמה וחיבור מיידי , ופעימת הלב של המופע מתחברות ישירות ללב הקהל. מופע תיפוף לוקח את האנרגיה הזו ושם אותה במרכז, הקצב מופק ע"י כלים מגוונים ומפתיעים מעולם ההקשה ומחיי היום יום.

האמנים המתופפים עושים זאת תוך כדי תנועה והופכים את האנרגיה מחוויה של שמיעה בלבד לחוויה המשלבת ויזואליות ושמיעה, כאשר הצופה רואה את הקצב מופק ע"י מספר אמנים המשתפים פעולה בדיוק ובאחידות החוויה הופכת עוצמתית הרבה יותר מאשר צפייה או האזנה למתופף אחד.

מופע תיפוף באירוע חברה או באירוע משפחתי יכניס את כולם לאנרגיה גבוהה, לשמחה ולאוירה של ביחד. אנחנו ב3 מקלות מכורים לקצב כי בכל פעם שאנחנו עולים על הבמה באנרגיה מתפרצת, אנחנו רואים מולנו את הקהל מקבל מכת אנרגיה ,רואים את החיוכים עולים ורואים איך האוירה משתנה והופכת לשמחה ומשוחררת כמו בקרנבל.