עוטפים אתכם מכל הכיווניםכל היום אנחנו מייצרים אנרגיה – מדליקים גפרור, מסובבים את המפתח בסוויץ', מזרזים מישהו להתארגן כבר.. ומחבקים חיבוק אוהב. המון סוגי אנרגיה סביבנו כל הזמן באים והולכים. אבל איך משמרים את האנרגיה? איך גורמים לרגע להיות ולהישאר?

כמו שעוטפים תינוק בשמיכה חמימה כדי לשמור על חום גופו כך גם בהפקת אירועים – כשרוצים שהאנרגיה תישאר צריכים לעטוף אותה מכל הכיוונים. הגישה ההוליסטית שאומרת שהכל קשור בהכל היא נר רגלינו ,ואנחנו תמיד מתבוננים על התמונה המלאה ועל ההשפעה של החלקים בה זה על זה.

מה מייצר את האנרגיה? ומה גורם לה להישאר? אלו שתי השאלות שנשאלות במקביל וכל הזמן, למשל: חללית הקצב נוחת ברחבה הריקודים ומייצרת אנרגיה מתפרצת בקהל, אבל מה ישאיר את האנרגיה הזו? מה שישאיר הוא דיוק של המעטפת מסביב : מוסיקה נכונה של הדיג'י, תיאום זמני המנות וההפסקות, הסאונד, הטמפרטורה במתחם, תזמון נכון של האייטם הבא ותזמון נכון של המראת החללית מהרחבה.

לכל פעולה אפקט שמייצר אפקטים נוספים ותפקידנו הוא לעשות את המיקס הנכון בין כולם ובין מה שקורה בזמן אמת בשטח.

הפקת אירועים היא ממלכת האי וודאות שמעליה כותרת ברורה של מה שאמור לקרות. כדי שהמתוכנן יקרה בפועל צריכים מנוע חזק. השליטה של המפיק בכל הספקים, הנתונים, הזמנים והמקרים הבלתי מתוכננים היא המנוע שמאחורי הכל. כל תכנון מדוייק ככל שיהיה לא מבטיח שלא יצוצו תקלות בשטח והאחריות שלנו היא להתגבר על כולן בזמן אמת.

אנחנו מאמינים שהחיים הם לא פס ייצור ושלכל אחד מאיתנו עולם מלא ומיוחד בפני עצמו. הפקת אירוע היא מפגש בין העולמות הללו, בין החוגגים לקהל, בין ההנהלה לעובדים, בין המורים לתלמידים ,בין העיר לתושבים וכו. במפגש הזה אנחנו מגשרים ומתאמים בין הציפיות בשלב התכנון, ומייצרים את המכנה המשותף בין כל הצדדים ,שיביא לתוצאה הכי רצויה ומועדפת על כולם.

אומנות ההפקה היא הרבה מעבר לניהול לוגיסטיקה, הזמנת ספקים וחתימה על צ'קים. אומנות ההפקה היא האהבה לבני אדם, הרצון להכיר אותם והיכולת להתחבר אליהם. מכאן הכל מתחיל וכל השאר אלו כלים שעוזרים לנו לממש את הרצונות והחלומות שלנו.

הצלחת אירוע קטן כגדול תלויה במעטפת הכוללת מכל הכיוונים שגורמת להכל להיות מסונכרן ומותאם לציפיות.

אתם מגיעים עם החזון ואנחנו הופכים למציאות. בואו!