הפקת ימי גיבוש – רק בגלל הרוח

יום גיבוש הוא יום בו חווה הקבוצה פעילות מגבשת ,שמחזקת את רוח הצוות של הקבוצה. איך בוחרים את הפעילות שתהיה מדוייקת ותחזק את רוח הצוות והמוטיבציה של חברי הקבוצה הספציפית ? – זו אומנות.

ימי גיבוש

כמו ספן ותיק שיודע להתאים את המפרשים לרוח הנושבת ,כך גם אנחנו ב3 מקלות מתאימים את הפעילות ואת מבנה היום אל הרוח שאתם תרצו להנשיב בחברי הקבוצה. אנחנו עובדים עם פעילויות מעולמות מגוונים: אומנויות, בריאות, אתגרים, כיף, בידור, התנסויות, טבע, פעילות גופנית ועוד.

היא גורמת לנו לצאת מגדרנו, היא מניעה אותנו לפעול ולעשות משהו בשביל מישהו, היא שמביאה לתחושת שייכות וחיבור, מייצרת אווירה והוויה ועושה נעים בלב.

רוח הצוות – היא הכוח הפנימי שמכה במפרשים ומשיט את ספינת הקבוצה אל מחוזות מופלאים. בלעדיה אנו חשופים לאיום הגלים, ואיתה אפשר לשוט עליהם לאן שנרצה בבטחה.

כולנו יוצאים לעבודה ולמלאכה כי צריך להתפרנס, או כי אני אוהב לעשות את זה, או כי קיבלו אותי לכאן… כל אחת ואחד באים לעבודה ממקום אחר ורובנו עובדים בצוותים ,בקבוצות ובארגונים ביחד.

בעוד שלארגון יש מטרות משלו כל עובד/ת מגיע/ה עם המטרות האישיות שלו. החיבור העמוק בין הארגון לעובד נמצא ברוח הצוות. הרוח הבלתי נראית, שלא תמיד כתובה בהגדרות המשימות במייל, היא הכוח האמיתי. היא מחברת בין העובדים למקום ובין המקום לעובדים. רוח הצוות נושבת בחוזקה או בחולשה, וכאן נכנס לתמונה המושג יום גיבוש.

כדי ליצר יום גיבוש משמעותי ובעל השפעה הוא חייב להיות קודם כל יום כיף. התחושות אותן יחוו המשתתפים במהלך היום והטעם איתו יחזרו הביתה הם מדד ההצלחה שלנו. רעיונות מטורפים עשירים ומדליקים ככל שיהיו על הנייר לא מבטיחים שהמשתתפים יצא בפועל עם חוויה של יום כיף.

יום גיבוש מוצלח מבחינתינו :מוציא ממנו משתתפים שמחים ומחוברים, מייצר רוח צוות חזקה ומחבר את הצוות לארגון. מה שהכי חשוב לנו ברמה האישית ,מעבר להיבט הארגוני, זה שתקומו עם חיוך רחב יותר בבוקר בזכות הרוח.

רוצים שהעובדים לא יפסיקו לדבר על יום הגיבוש?
אז דברו איתנו :) 0528852703