הילדים שלכם הם הדובדבן שלנו!

ילדים הם האנשים הכי מתוקים שמסתובבים כאן! הם מתרגשים ,מתלהבים, שוברים, בוכים, צוחקים, קופצים ועושים הרבה יותר בלגן מאיתנו.לכל גיל יש את התרגיל המתאים לו ואנחנו ב 3-מקלות מפתחים עבור כל גיל את הפעילויות המתאימות.

המטרה שלנו עם הילדים היא לאפשר להם להיכנס לעולם חוויתי, בטוח ונעים, ולייצר עבורם סביבה חיובית שתאפשר לכל אחת ואחד בקבוצה לחוות חוויה מיטבית. מנחי הסדנאות שלנו עוברים הכשרה יסודית כדי שלילדים שלכם תהיה חוויה מעולה וחתומה בחיוך :)

אז מה ילדים רוצים? לעשות חיים! החושים שלהם חדים והם רוצים להנות מכל העולמות ועכשיו! האתגר שלנו הוא להגשים עבורם את הרצון הזה בדיוק כמו שבא להם. חוגגים יום הולדת? ימי הולדת לילדים – חוויה שהיא חגיגה עם משמעות, מגוון הפעלות הכוללות ערכים לחיים.

למי שרוצה לצאת לטיול בעולמות של קצב ותנועה יש לנו את – סדנת קצב לילדים – סדנא מנצחת שנבנתה ומתחדשת כל הזמן מתוך נסיון של שנים, היא תמיד מצליחה להביא את הילדים לשיא של אנרגיה ושמחה.

מי שרוצה גם לצפות במופעי קצב ותנועה יקבל גם השראה וגם הזדמנות להתנסות בסדנת מופע בקצב לילדים – הסדנא המשלבת מופעים והשתתפות פעילה של הילדים.

אנו בעלי נסיון רב בהפעלות ילדים ויודעים לשלב עבורם תכנים מעולמות הספורט, החשיבה היצירה ואומנויות הבמה ליצירת ימי כיף לבתי ספר שיהיו בלתי נשכחים.

בואו תבחרו מה הכי מתאים לילדים שלכם!

סדנת מופע בקצב לילדים

סדנת מופע בקצב לילדים

גם לצפות במופע קצב ותנועה וגם להשתתף בו זה לקבל הכל!

ימי הולדת לילדים

ימי הולדת לילדים

את היום הכי חשוב שלכם אנחנו נהפוך לחגיגה שמחה,ערכית ואנרגטית במיוחד!

ימי כיף לילדים

ימי כיף לילדים

ריקוד, ספורט, קצב ומשחקים ביום שלם שכולו מסע בין חוויות ובשיאו מופע ומסיבה.

סדנת קצב לילדים

סדנת קצב לילדים

היכנסו לעולם שכולו קצב ותנועה, דמיון, אתגר והמון מוסיקה ואנרגיית חיים.

הילדים שלכם הולכים ליהנות איתנו ! התקשרו לקבלת פרטים ולתיאום ההפעלה המתאימה ביותר עבורם.
התקשרו עכשיו: 0528852703